srpski  |  magyar  |  english      
  o nama  |    Organizacija i rukovodjenje  |    Aktuelna dogadjanja  |    Kontakt  | 


Untitled Document

Nagradni konkurs za izradu plakata

Na nagradni konkurs za izradu plakata prispelo je 19 likovnih radova u papirnoj formi i 7 radova u elektronskoj formi. Učešće je uzelo 5 srednjih škola iz 4 grada AP Vojvodine, a u izradi je učesvovalo 35 autora.

Gradovi iz kojih su prispeli likovni radovi su: Subotica, Novi Sad, Bačka Palanka i Pančevo.

Škole koje su uzele učešće na konkursu:

  1. Politehnička škola Subotica,
  2. Gimnazija “Svetozar Marković” Novi Sad,
  3. Gimnazija “20. Oktobar” Bačka Palanka,
  4. Gimnazija “Uroš Predić” Pančevo,
  5. Ekonomska škola Pančevo.

Tabela. Spisak prijavljenih likovnih radova na konkurs:

R.B.

Likovni rad

AUTOR/I

ŠKOLA/GRAD

1.

tempera

Beatrix Cvitkó

Politehnička škola
Subotica, IV/10

2.

flomaster

Hanna Katona i
Nikolett Kurina

Politehnička škola
Subotica, IV/10

3.

flomaster

Deniel Kaszás i
Emese Kovács

Politehnička škola
Subotica, IV/10

4.

flomaster, drvene boje, ugalj

Gyöngy Fekete i
Szabina Vince

Politehnička škola
Subotica, IV/10

5.

flomaster, voštana boja

Bernadett Tot i
Richard Vetstajn

Politehnička škola
Subotica, IV/10

6.

flomaster, drvene boje

Kristijan Bašić Palković i
Blanka Laslo

Politehnička škola
Subotica, IV/10

7.

flomaster

Nikoletta Baják i
Sándor Kosaras

Politehnička škola
Subotica, IV/10

8.

flomaster, drvene boje

Katalin Kočiš i
David Triznja

Politehnička škola
Subotica, IV/10

9.

voštane boje

Maša Petin Kovačević i
Nevena Veselinović

Politehnička škola
Subotica, LT 1/9

10.

tempera, voštane, flomaster

Nataša Medan i
Bojana Ražnatović

Politehnička škola
Subotica, LT 1/9

11.

tempera, flomaster

Danica Zec

Gimnazija „Svetozar Marković“ Novi Sad, 1/5

12.

tempera

Milica Letić

Gimnazija „20. Oktobar“ Bačka Palanka, 3/4

13.

vodene boje, olovka, flomaster

Alisa Groza

Gimnazija „20. Oktobar“ Bačka Palanka, 3/4

14.

tempera,kolaž, flomaster

Natalija Puđa

Gimnazija „20. Oktobar“ Bačka Palanka, 3/4

15.

flomaster, vodena boja

Marija Zečević

Gimnazija „20. Oktobar“ Bačka Palanka, 3/4

16.

tempera

Isidora Farkaš

Gimnazija „20. Oktobar“ Bačka Palanka, 3/4

17.

tempera, flomaster

Ivana Polić

Gimnazija „20. Oktobar“ Bačka Palanka, 3/4

18.

tempera, flomaster

Aleksandra Stanković

Gimnazija „20. Oktobar“ Bačka Palanka, 3/4

19.

flomaster, vodena boja

Sara Pavin

Gimnazija „20. Oktobar“ Bačka Palanka, 3/4

20.

elektronski

Jovana Grubić

Gimnazija „Uroš Predić“
Pančevo, II/4

21.

elektronski

Marija Savić

Gimnazija „Uroš Predić“
Pančevo, II/4

22.

elektronski

Maša Trivković

Gimnazija „Uroš Predić“
Pančevo, II/4

23.

elektronski

Katarina Gujančić

Gimnazija „Uroš Predić“
Pančevo, II/5

24.

elektronski

Mirjana Dakić

Ekonomska škola
Pančevo, I/2

25.

elektronski

Milica Hodžić

Ekonomska škola
Pančevo, I/2

26.

elektronski

Stefan Feratović

Ekonomska škola
Pančevo, IV/5

Sve likovne radove možete pogledati na fejsbuk stranici „Budi DRUGačiji“

SREĆNO :)

DOBITNICI NAGRADA NA LIKOVNOM KONKURSU ZA IZRADU PLAKATA
Dana 25.02.2016. godine u 13,00 časova je zasedala komisija za izbor najkvalitetnijih i najlepših likovnih radova na konkursu za izradu plakata „Budi DRUGačiji“ koji je raspisan za učenike svih srednjih škola u AP Vojvodini u okviru realizacije Projekta „Budi DRUGačiji!“.
Nakon pregleda svih pristiglih radova članovi žirija su jednoglasno doneli odluku da elektronski radovi ne ispunjavaju kriterijume konkursa, te da će zbog toga biti izabrana i nagrađena 4 rada u papirnoj formi.
Na osnovu broja pristiglih lajkova na fejsbuk stranici Projekta „Budi DRUGačiji!“ i glasova članova žirija dodeljuju se nagrade najuspešnijim likovnim rešenjima za plakat:

PRVO MESTO – Beatrix Cvitkó,
Politehnička škola Subotica

DRUGO MESTO – Katalin Kočiš i David Triznja, Politehnička škola Subotica

TREĆE MESTO – Alisa Groza,
Gimnazija „20. Oktobar“, Bačka Palanka

ČETVRTO MESTO - Isidora Farkaš,
Gimnazija „20. Oktobar“, Bačka Palanka

Nagrađenima čestitamo! Zahvaljujemo se i svim ostalim učesnicima konkursa.
Dodela nagrada će biti zvanično organizovana na dan obeležavanja Međunarodnog dana dece žrtava nasilja, 04. juna 2016. godine u Subotici.


1